Dzień Papieski 2010

W dniu 12.10.2010r.obchodziliśmy w naszej szkole X DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem "JAN PAWEŁ II - ODWAGA ŚWIĘTOŚCI".
Z tej okazji uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem katechetki Anny Klencz przedstawili program słowno - muzyczny p.t. "PAMIĘTAMY...".

W roli recytatora, narratora i uczniów wystąpiły: Jesika Janik, Dagmara Schwedka, Karolina Bednorz, Paulina Pierończyk, Monika Jelonek, Alicja Wieczorek, Justyna Grab, Sandra Pośpiech, Daniela Schwedka, Kinga Kaczmarczyk, Karolina Mainusz, Felicja Frychel, Klaudia Tutak, Angelika Banaś, Karolina Frychel, na gitarze: Natalia Banaś, w rolę Jezusa wcielił się Tomasz Marek, a w role apostołów: Adam Kloze, Paweł Fuchs, Martin Matuszek i Adam Wiśniewski.

Ponadto w niedzielę 10.10.2010r. poprzedzającą ten dzień uczniowie mieli okazję wystąpić dla zebranych na nieszporach, w kościele w Rudzińcu.

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania państwu Fuchs, Gałka i Mainusz za zorganizowanie, wypożyczenie i dowóz łodzi, która była bardzo pięknym, a jednocześnie zaskakującym  elementem naszej dekoracji.

Powrót:        Strona główna                                        Uroczystości

Komentarz: Anna Klencz
FOTO: Iwona Merkel