JASEŁKA   2010
"Boże Narodzenie z perspektywy Nieba oglądane"

Dn. 22.12.2010 roku po zakończeniu spotkań opłatkowych w klasach uczniowie przybyli do hali sportowej, aby podziwiać Misterium Bożego Narodzenia przygotowane przez katechetki: Barbarę Czernecką, Annę Klencz oraz Andrzeja Lukoszka.

Wystąpili: Maryja - Ewelina Naczyńska 2c, Józef - Jacek Kwiecień 2c, Aniołowie - Kamila Szykowska i Sabina Szega 3a ....

Archanioł - Daniela Schwedka 1a, Anioł Wesołek - Adrian Zielosko 3a, Królowie - Paweł Nowak 2c, Mateusz Sadło i Sebastian Dudek 2d, Pasterze - Bartosz Bycka i Łukasz Merkel 2b, Tomasz Stawiarski 2a, Anioł z gwiazdą - Angelika Ignacy 2b.

Śpiewali: Natalia Banaś 3a, Angelika Banaś kl.4, Kinga Zygmunczyk 3d, Agata Petyniak 2a, Justyna Grab 1a, Adam Konopka 3d.

Scenopis i koordynacja: Barbara Czernecka.
Uczniowie wystąpili z tym przedstawieniem 21.12.2010 r. podczas spotkania opłatkowego dla Parafialnego Zespołu Caritas i dla uczniów Szkoły podstawowej.

Strona główna szkoły                                                   Uroczystości

Komentarz: Barbara Czernecka
FOTO: Andrzej Lipka