ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RUDZIŃCU

DYREKTOR - mgr Ewa Borkowska-Pankowska

WICEDYREKTOR - mgr Grażyna Chęcińska

WICEDYREKTOR Przedszkola - mgr Grażyna Świerczyńska

PEDAGOG - LOGOPEDA - mgr Karina Hassa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
  8.00 - 16.30
  12.45 - 14.30 logopedia    
   14.30 - 16.00 rewalidacja    
   16.00 - 16.30 logopedia  
   8.30 - 12.30     8.45 - 16.45
    12.45 - 14.30 logopedia    
  14.30 - 15.15 dysleksja  
   15.15 - 16.45 logopedia  
    10.00 - 14.00        8.00 - 11.00    

Samorząd Uczniowski - opiekun - mgr J.Wośko

Przewodnicząca Z-ca przewodniczącej Sekretarze
Iwona Merkel Kinga Zygmunczyk Magdalena Leksy i Karolina Szejka

Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu

Przewodnicząca Zastępca Skarbnik Sekretarz Członek
Koryna Banaś Sabina Szwedka
Magdalena Frychel Agnieszka Oczalska Marzena Nowak

Rady Oddziałowe Publicznego Gimnazjum w Rudzińcu

KLASA RADA ODDZIAŁOWA RADA RODZICÓW
Klasa 1A
SABINA SZWEDKA
IZABELA TKOCZ
OTYLIA RYGOL
SABINA SZWEDKA
Klasa 1B
MARZENA NOWAK
JOLANTA BORSZCZ
RAJNOLD WYŻGOŁ
MARZENA NOWAK
Klasa 1C
SONIA LISOK
BEATA RAIN
HUBERT RAIN
SONIA LISOK
Klasa 2A
GRAŻYNA KOSAK
IRENA KAŁUŻA
TERESA SOSNA
GRAŻYNA KOSAK
Klasa 2B
EWA IGNACY
SABINA STYPA
BEATA SZOŁTYSEK
EWA IGNACY
Klasa 2C
GABRIELA BIENIEK
IWONA KUCZMERA
IWONA REWUCKA
GABRIELA BIENIEK
Klasa 2D
EWA KACZMARCZYK
ILONA DUDEK
BARBARA CEBULA
EWA KACZMARCZYK
Klasa 3A
KORYNA BANAŚ
HELENA DERNER
MAŁGORZTATA SZYKOWSKA
KORYNA BANAŚ
Klasa 3B
SWIENTEK URSZULA
MERKEL RENATA
KARINA TIM
SWIENTEK URSZULA
Klasa 3C
RENATA BYTOMSKA
IRENA MRZYK
KORNELIA JURCZYK
RENATA BYTOMSKA
Klasa 3D
DARIUSZ DZIWISCH
TERESA SIGMUNDCZYK
IZABELA WRÓBEL
DARIUSZ DZIWISCH

Sposób wyboru RADY RODZICÓW - kliknij

Rady Oddziałowe Szkoły Podstawowej w Rudzińcu

KLASA RADA ODDZIAŁOWA RADA RODZICÓW
Klasa 1
Joanna OLSZEWSKA
Joanna GAJDZIK
Lucyna KLITA
Joanna OLSZEWSKA
Klasa 2
Agnieszka OCZALSKA
Marek KLOZE
Grażyna PLACHETA
Agnieszka OCZALSKA
Klasa 3
Monika KAFANKE
Joanna JANKOWSKA
Anna MĘTEL
Monika KAFANKE
Klasa 4
Bernadeta WIŚNIEWSKA
Izabela ŚWIERKOSZ
Marcin NIEMIEC
Bernadeta WIŚNIEWSKA
Klasa 5
Bożena MIGAS
Anna WIDERA
Iwona LINDNER – PEL
Bożena MIGAS
Klasa 6
Magdalena FRYCHEL
Teresa FUCHS
Anna WILCZEK
Magdalena FRYCHEL

7.gif (904 bytes)