ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009           
Nadszedł najbardziej oczekiwany dzień – koniec roku szkolnego 2008/09. Zanim uczniowie ,,odlecieli ze szkoły na skrzydłach radości” zostali obdarowani świadectwami, a niektórzy nagrodami książkowymi za wybitne wyniki w nauce albo szczególną działalność na rzecz szkoły. Świadectwa ,,z paskiem” wręczała na forum szkoły pani Dyrektor, a nagrody Rada Rodziców.

            Nowością i miłą niespodzianką było uhonorowanie najlepszych uczniów klas III dodatkową nagrodą przez wójta gminy Krzysztofa Obrzuta. Ma to się stać tradycją szkoły.

            Wójt, rodzice i uczniowie pożegnali kwiatami i miłym słowem odchodzącą z naszej szkoły dyrektor Agnieszkę Szalińską, życząc jej dalszych sukcesów.

            Krótki występ wokalny uczniów szkoły podstawowej i Unisono z solistką Kingą Zygmunczyk oraz skecz o uczniowskich typach przygotowany przez panie P. Roter i A. Martynowicz zakończył uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Na chwilę wszyscy udali się jeszcze do klas na spotkanie z wychowawcami, aby około 11.00 opuścić mury szkoły na dwa miesiące albo, jak w przypadku absolwentów gimnazjum, już na zawsze. Była radość, ale w niejednym oku zakręciła się łza.  Klasy IIIa, IIIb, IIIc, IIId rocznika 2007-2009 przeszły już do historii. Mamy nadzieję, że godnie będą nas reprezentować w szkołach średnich. 
 


Więcej zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2008/09 znajdziesz tutaj - klilnij

Komentarz: Wioletta Dymel
FOTO: 
Martyna Romaniuk, Wioletta Dymel.

7.gif (904 bytes)