ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

25 czerwca rok szkolny 2009/2010 przeszedł do historii. Po mszy św. uczniowie zgromadzili się na hali sportowej, aby uroczyście pożegnać się ze szkołą na dwa miesiące, m.in. odbierając świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

klasa 1 SP klasa 2 SP klasa 3 SP

klasa 4 SP klasa 5 SP klasa 5 SP

Klasa 1A Klasa 1B Klasa 1C

Klasa 1D Klasa 2A Klasa 2B

Klasa 3B Klasa 3C Klasa 3D

Szczególnym punktem programu było pożegnanie pani dyrektor Aleksandry Witek. Bukiet kwiatów wręczył Wójt Krzysztof Obrzut , Rada Rodziców oraz Samorząd Szkolny. Pani dyrektor podsumowała rok pracy w naszej szkole.

Wszystkim bardzo podobał się program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 1a pod kierunkiem pani Aleksandry Thim-Buchta. Była to zabawna opowieść o uczniu oczekującym z niecierpliwością na koniec roku i reakcję rodziców na świadectwo. Okazało się, że mama z radością przyjęła wiadomość o tylko dwóch jedynkach z plastyki i muzyki, gdyż umożliwiało to przystąpienie do egzaminu poprawkowego. Oczywiście, pod koniec sierpnia nasz bohater przybył do szkoły, zaśpiewał, namalował i groźba braku promocji do następnej klasy została oddalona.

Kiedy Kinga z IId zaśpiewała na koniec piosenkę z repertuaru Maryli Rodowicz ,,Ale to już było”, niejednej osobie zakręciła się łza w oku, zwłaszcza że obok pani dyrektor żegnaliśmy pięcioro nauczycieli: Aleksandrę Knop, Ewę Piskorz, Sabinę Jacek, Magdalenę Rużok i Leszka Jędraszczyka.

Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się po klasach, gdzie wychowawcy wręczyli im pozostałe świadectwa, życzyli udanych i bezpiecznych wakacji. W radosnych nastrojach wszyscy opuścili mury szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2009/10 znajdziesz
tutaj - klilnij

Komentarz: Wioletta Dymel
FOTO:
Andrzej Lipka, Wioletta Dymel.