"Na dnie każdego osiągnięcia, jak

                                    fundament pod gmachem, leżą czyjeś                        

                                    cierpliwe i pokorne ofiary."

                                                                      / Stefan Wyszyński /

 

Rok szkolny 2008/09

OSIAGNIĘCIA EDUKACYJNE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2008/09

 

Konkurs

Nazwisko i imię

Miejsce

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Joanna Niewiadomska

Laureatka

Wojewódzki Festiwal Pieśni
i Piosenki Niemieckiej

 

Natalia Banaś, Łukasz Pierończyk, Sebastian Prochota, Sabina Szega, Iwona Merkel, Sabina Ring, Sylwia Szega, Klaudia Krawiec, Kinga Niestrój, Dagmara Zwiernik, Joanna Drewniok, Marta Stawiarska, Kinga Zygmunczyk, Daniela Ceglarska, Wioletta Nowak, Agnieszka Irzykowska, Andrea Szczygieł, Agata Niestrój, Anna Klois, Małgorzata Prochota, Klaudia Klaka, Beata Otremba

I miejsce

Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek

Klaudia Klaka

Wyróżnienie

Konkurs z Języka Angielskiego „Panda”

Sabina Derner, Michał Łabno

Laureatka

Powiatowy Konkurs „Mój przyjaciel bocian” – konkurs Nowin Gliwickich

Klasa I B

I miejsce

Gminny Konkurs „Architektura sakralna mojej gminy”

Joanna Drewniok

Wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

Daniela Ceglarska, Wioletta Nowak, Monika Klaka, Marta Szewerowska, Andrea Szczygieł, Marta Kaczmarczyk, Katarzyna Marcicka, Małgorzata Prochota, Justyna Otremba, Beata Otremba, Kamil Zygmunczyk

I miejsce

Powiatowy Konkurs Gwary dla uczniów szkół  gimnazjum "Bery i bojki śląskie" - scenka

Wioletta Nowak, Andrea Szczygieł,

I miejsce

Powiatowy Konkurs Gwary dla uczniów szkół  gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych "Bery i bojki śląskie" - scenka

Wioletta Nowak, Andrea Szczygieł

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Albus

Marta Kwiek

III miejsce

Gminny Konkurs „Architektura sakralna mojej gminy

Mateusz Brzoza

I miejsce

Gminny Konkurs „Architektura sakralna mojej gminy

Kamila Bednorz

II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Albus

Anna Kosak

V miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny "Klęska, powódź czy huragan - Straż pożarna ci pomoże"

Beata Macala

III miejsce

Powiatowy Konkurs mowy śląskiej dla uczniów gimnazjum „Bery i bojki śląskie" - kategoria indywidualna. Nagroda specjalna dla najlepszych wykonawców konkursu

Mateusz Dohrmann, Łukasz Obrusznik

I miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Małgorzata Prochota

I miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Andrea Szczygieł

II miejsce

Powiatowy Konkurs "Pamiętaj pracuj bezpiecznie" - BHP w rolnictwie

Łukasz Obrusznik

V miejsce

Międzygminny Konkurs Recytatorski im. J.V.Eichendorfa

Klaudia Klaka

I miejsce

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej

Klaudia Klaka

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Klaudia Klaka

I miejsce

V Olimpiada Języka Niemieckiego

Klaudia Klaka

I miejsce

IX Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Fizyczny „Od Einsteina do…”

Anna Suchan, Beata Otremba, Małgorzata Prochota, Katarzyna Marcicka

Laureaci

Ogólnopolski Konkurs „Pedagogika serca”

Edyta Obrzut

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury "Mam pomysł na życie"

Justyna Otremba, Edyta Obrzut

I miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Małgorzata Prochota

I miejsce

XIV Ogólnopolska Edycja Konkursu "Ocalić od zapomnienia"

Edyta Obrzut

I Nagroda

XII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

Edyta Obrzut

Laureatka

VI Ogólnopolski Konkurs "Edukacja Regionalna" dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej

Edyta Obrzut

Wyróżnienie

Międzygminny Konkurs Poezji i Prozy Josepha Von Eichendorffa

Anna Suchan

II miejsce

Olimpiada z Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych

Anna Suchan

Finalistka

Gminny Konkurs „Architektura sakralna mojej gminy

Joanna Niewiadomska

III miejsce

 

Osiągnięcia uczniów w roku szk.2008/09 – wg klas

 

Nazwisko i imię

Konkurs

Miejsce

Zasięg

klasa 1a

Banaś Natalia

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Pierończyk Łukasz

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Prochota Sebastian

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Szega Sabina

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Natalia Banaś

Konkurs plastyczny "Praca w polu wczoraj i dziś"

III

 

Sabina Szega

Konkurs plastyczny "Praca w polu wczoraj i dziś"

III

 

Derner Sabina

Laureat konkursu j. angielskiego Panda

VII

ogólnopolski

klasa 1b

Willman Adam

Najpiekniejsza kartka wielkanocna

wyróżnienie

 

Buchta Magdalena

Najpiekniejsza kartka wielkanocna

wyróżnienie

 

Szega Sabina

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

 I

wojewódzki

Merkel Iwona

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

 I

wojewódzki

Ring Sabina

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

 I

wojewódzki

Szega Sylwia

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

 I

wojewódzki

Klasa 1b

Mój przyjaciel -bocian- konkurs Nowin Gliwickich

laureaci

powiatowy

Łabno Michał

Laureat konkursu j. angielskiego Panda

VII

ogólnopolski

klasa 1c

Krawiec Klaudia

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Niestrój Kinga

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Zwiernik Dagmara

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Klasa 1d

Drewniok Joanna

"Architektura sakralna mojej gminy"

wyróżnienie

 

Drewniok Joanna

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Stawiarska Marta

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Zygmunczyk Kinga

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Klasa 2a

Ceglarska Daniela

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Ceglarska Daniela

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Klasa 2b

Nowak Wioletta

Powiatowy konkurs gwary dla uczniów szkół  gimnazjum "Bery i bojki śląskie" - scenka

I

powiatowy

Nowak Wioletta

Powiatowy konkurs gwary dla uczniów szkół  gimnazjum i ponadgimnazjalnych "Bery i bojki śląskie" - scenka

wyróżnienie

powiatowy

Nowak Wioletta

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Klaka Monika

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Nowak Wioletta

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

wojewódzki

Irzykowska Agnieszka

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

klasa 2c

Kosak Anna

Ogólnopolski konkurs "Albus" z j. angielskiego

V

ogólnopolski

Kwiek Marta

Ogólnopolski konkurs "Albus" z j. angielskiego

III

ogólnopolski

Kwiek Marta

Zawody drużynowe w tenisie stołowym

VI

województwo

Kwiek Marta

Drużynowe zawody w tenisie stołowym

I

powiatowy

Wyleżoł Michał

Zawody piłki siatkowej

II

 

Wyleżoł Michał

Zawody piłki ręcznej

III

 

Wszołek Jarosław

Turniej COUNTER STRIKE 1.6

II

 

Macala Beata

Konkurs plastyczny "Klęska, powódź czy huragan- Straż pożarna ci pomoże"

III

gminny

klasa 2d

Szewerowska Marta

Najpiekniejsza kartka wielkanocna

I

 

Szeler Karolina

"Twórczosc fotograficzna dzieci i młodziezy"

II

 

Szewerowska Marta

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

klasa 3a

Dorhmann Mateusz

Powiatowy konkurs mowy śląskiej dla uczniów gimnazjum bery i bojki śląskie" - kategoria indywidualna. Nagroda specjalna dla najlepszych wykonawców konkursu

I

powiatowy

Szczygieł Andrea

Powiatowy konkurs mowy śląskiej dla uczniów gimnazjum "Bery i bojki śląskie" - scenka

I

powiatowy

Szczygieł Andrea

Powiatowy konkurs gwary dla uczniów szkół  gimnazjum i ponadgimnazjalnych "Bery i bojki śląskie" - scenka

wyróżnienie

powiatowy

Szczygieł Andrea

Powiatowy konkurs recytatorski w Gliwicach

II

powiatowy

Szczygieł Andrea

Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Obrusznik Łukasz

"Pamiętaj pracuj bezpiecznie" - BHP w rolnictwie

V

powiatowy

Klaka Klaudia

Konkurs recytatorski im. J.V.Eichendorfa

I

międzygminny

Klaka Klaudia

V olimpiada z języka niemieckiego w Nędzy

I

powiatowy

Klaka Klaudia

Konkurs ogólnopolski z języka niemieckiego

I

ogólnopolski

Szczygieł Andrea

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Niestrój Agata

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Klaka Klaudia

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

wyróżnienie

wojewódzki

Klaka Klaudia

Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek Dąbrówka 2009

wyróżnienie

wojewódzki

Klaka Klaudia

Międzygminny Festiwal Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej Zdzieszowice 2009

wyróżnienie

wojewódzki

Obrusznik Łukasz

"Pamiętaj pracuj bezpiecznie" - BHP w rolnictwie

V

powiatowy

Klaka Klaudia

Konkurs recytatorski im. J.V.Eichendorfa

I

międzygminny

Klaka Klaudia

V olimpiada z języka niemieckiego w Nędzy

I

powiatowy

Klaka Klaudia

Konkurs ogólnopolski z języka niemieckiego

I

ogólnopolski

klasa 3b

Pindel Aleksandra

"Produkt regionu" - Piłka nożna dziewcząt

III

powiatowy

Merda Sonia

"Produkt regionu" - Piłka nożna dziewcząt

III

powiatowy

Woźny Agata

"Produkt regionu" - Piłka nożna dziewcząt

III

powiatowy

Ochudlo Patrycja

Produkt regionalny

I

 

Biadacz Mateusz

turniej CS-a

II

powiatowy

Będzichowski Denis

Piłka nożna

I

region

Cudok Anna

Tenis stołowy

I

powiatowy

Machoś Adrianna

Piłka ręczna,

II

 

Machoś Adrianna

Piłka siatkowa

II

 

Machoś Adrianna

biegi sztafetowe

I

powiatowy

Machoś Adrianna

biegi sztafetowe

VI

region

Brzoza Mateusz

Piłka nożna

III

powiatowy

Brzoza Mateusz

Architektura sakralna

I

gmina

Gorki Patryk

Piłka nożna

III

powiatowy

Gold Mateusz

Piłka nożna

I

powiatowy

Kaczmarczyk Marta

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

klasa 3c

Niewiadomska Joanna

"Architektura sakralna mojej gminy"

III

 

Klois Anna

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

 I

wojewódzki

Niewiadomska Joanna

Olimpiada z biologi

laureatka

wojewódzki

klasa 3d

Bednorz Kamila

"Architektura sakralna mojej gminy"

II

 

Obrzut Edyta

Konkurs ogólnopolski "Pedagogika serca"

wyróznienie

ogólnopolski

Otremba Justyna

Konkurs na pracę z literatury "Mam pomysł na zycie"

I

ogólnopolski

Obrzut Edyta

Konkurs na pracę z literatury "Mam pomysł na zycie"

I

ogólnopolski

Obrusznik Łukasz

Powiatowy konkurs mowy śląskiej dla uczniów gimnazjum bery i bojki śląskie" - kategoria indywidualna. Nagroda specjalna dla najlepszych wykonawców konkursu

I

powiatowy

Prochota Małgorzata

Powiatowy konkurs recytatorski w Gliwicach

I

powiatowy

Otremba Justyna

Przedmiotowy konkurs z j. polskeigo

I

szkolny

Suchan Anna

Konkurs fizyczny "Od Einsteina do…" IX Wojewódzki konkurs Interdyscyplinarny

laureat

wojewódzki

Otremba Beata

Konkurs fizyczny "Od Einsteina do…" IX Wojewódzki konkurs Interdyscyplinarny

laureat

wojewódzki

Prochota Małgorzata

Konkurs fizyczny "Od Einsteina do…" IX Wojewódzki konkurs Interdyscyplinarny

laureat

wojewódzki

Marcicka Katarzyna

Konkurs fizyczny "Od Einsteina do…" IX Wojewódzki konkurs Interdyscyplinarny

laureat

wojewódzki

Marcicka Katarzyna

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Prochota Małgorzata

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Otremba Justyna

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Otremba Beata

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Zygmunczyk Kamil

 Konkurs dziennikarski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

I

Gliwice + powiat

Otremba Beata

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Prochota Małgorzata

Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Niemieckiej Pławniowice 2009

I

wojewódzki

Melinda Chmura

Turniej piłki siatkowej

II

powiatowy

Melinda Chmura

Turniej piłka ręcznej dziewcząt

II

powiatowy

Melinda Chmura

Liga piłki nożnej

II

powiatowy

Kaczmarczyk Marta

Turniej piłki siatkowej

II

powiatowy

Kaczmarczyk Marta

Turniej piłka ręcznej dziewcząt

II

powiatowy

Majcher Kewin

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

I

powiatowy

Majcher Kewin

Piłka nozna

III

rejon

Majcher Kewin

Turniej piłki ręcznej chłopców

III

powiatowy

Marcicka Katarzyna

Turniej piłki siatkowej

II

powiatowy

Marcicka Katarzyna

Turniej piłka ręcznej dziewcząt

II

powiatowy

Marcicka Katarzyna

Liga piłki nożnej

II

powiatowy

Marcicka Katarzyna

Sztafetowe biegi przełajowe

I

powiatowy

Marcicka Katarzyna

Mistrzostwa Rejonu w biegach przełajowych

II

 

Marcicka Katarzyna

Klasyfikacja drużynowa Gimnazjada 2009

II

 

Marcicka Katarzyna

Sztafetowe biegi przełajowe - Gimnazjada 2009

III

 

Nowak Krzysztof

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

I

 

Nowak Krzysztof

Piłka nożna

III

rejon

Nowak Krzysztof

Powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców

III

powiatowy

Nowak Krzysztof

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

II

 

Nowak Krzysztof

Piłka siatkowa chłopców

II

powiatowy

Nowak Krzysztof

Klasyfikacja drużynowa Gimnazjada 2009

II

 

Nowak Krzysztof

Rzut do celu

II

powiatowy

Obrzut Edyta

I Nagroda w XIV Ogólnopolskiej Edycji Konkursu "Ocalić od zapomnienia"

I

Obrzut Edyta

Laureatka XII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Literacką

laureatka

 

Obrzut Edyta

VI Ogólnopolski Konkurs "Edukacja Regionalna" dla uczniów gimnajzum i szkoły podstawowej

wyróżnienie

 

Obrzut Edyta

Turniej piłki siatkowej

II

powiatowy

Obrzut Edyta

Turniej piłki ręcznej dziewcząt

II

powiatowy

Obrzut Edyta

Liga piłki nożnej

II

powiatowy

Obrzut Edyta

Klasyfikacja drużynowa Gimnazjada 2009

II

 

Obrzut Edyta

wyciskanie sztangi-Gimnazjada 2009

I

 

Prochota Małgorzata

Powiatowy konkurs recytatorski w Gliwicach

I

powiatowy

Suchan Anna

Przełajowe biegi

I

powiatowy

Suchan Anna

Mistrzostwa rejonu w sztafetowych biegach przełajowych

II

rejon

Suchan Anna

Międzygminny konkurs poezji i prozy Josepha Von Eichendorffa

II

 

Suchan Anna

Olimpiada z języka niemieckiego dla szkół gimnazjalnych woj.śląskiego

finalistka

 

 

Rok szkolny 2007/08

OSIAGNIĘCIA EDUKACYJNE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2007/08

 

Imię i Nazwisko

Klasa

Konkurs

Miejsce

Zasięg

Natalia Mól

3A

Konkurs przedmiotowy z biologii

Laureatka

wojewódzki

Klaudia Gajdzik

3B

Laureatka

wojewódzki

Klaudia Skandy

3B

Konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

Finalistka

wojewódzki

Edyta Obrzut

2D

Ogólnopolski konkurs na monografię historyczno-literacką „Ocalić od zapomnienia”

Laureatka

ogólnopolski

Jesika Bieniek

Katarzyna Liszka

Marzena Marks

Klaudia Skandy

Sabina Sznura

Aleksandra Wróbel

3C

3C

3C

3B

3B

3C

Konkursu „W Polsce bije serce Europy /N. Davies/, a czy twoje serce bije dla Polski?”

Laureatki

 

III miejsce

Wojewódzki

 

ogólnopolski

Daniela Ceglarska

Klaudia Klaka

Samanta Termin

1A

2A

3C

IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez DFK

Finalistki

ogólnopolski

Łukasz Obrusznik

2B

Wojewódzki konkurs „Godomy po naszymu”. Spichlerzowy przegląd dialektów śląskich

I miejsce

wojewódzki

Edyta Obrzut

2D

Wojewódzki konkurs „Ańtopf, ciaperkapustakarminadle i szałot, czyli o tradycji kuchni śląskiej”

I miejsce

wojewódzki

Edyta Obrzut

2D

VI Ogólnopolski Konkurs „Edukacja Regionalna” dla szkół podstawowych i gimnazjów

wyróżnienie

ogólnopolski

Anna Klois

2C

VI Ogólnopolskim Konkursie „Edukacja Regionalna” dla szkół podstawowych i gimnazjów

wyróżnienie

ogólnopolski

Anna Gałka

Mateusz Makselon Sławomir Mazur

Natalia Mól

Michał Puente

3B

3D

3B

3A

3B

Pierwszy Otwarty Turniej Nauki w Gliwicach

zorganizowanym przez ZSŁ

I miejsce

rejonowy

Sabina Sznura

3B

Konkursie fotograficznym pt.: ”Powiat  gliwicki widziany oczyma młodego Europejczyka” – Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gliwicach, wraz ze Stowarzyszeniem „Fronda”

I miejsce

powiatowy

Patrycja Frejno

Marzena Marks

3C

3C

Wojewódzki konkurs „Ańtopf, ciaperkapustakarminadle i szałot, czyli o tradycji kuchni śląskiej”

II miejsce

wojewódzki

Patrycja Frejno

Katarzyna Marcicka

Marzena Marks

Sławomir Mazur

Justyna Otremba Małgorzata Prochota

Sabina Sznura

Aleksandra Wróbel

3C

2D

3C

3B

2D

2D

3B

3C

Konkurs Dziennikarski w ramach

Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

rejonowy

Łukasz Obrusznik

2B

Ogólnopolski konkurs „Godomy po naszymu”. Spichlerzowy przegląd dialektów śląskich

III miejsce

ogólnopolski

Daniela Ceglarska

Agnieszka Irzykowska

Sandra Szykowska

Agata Niestrój

Andrea Szczygieł

Anna Klois

Beata Otremba

Małgorzata Prochota

Michał Marciniak

Sonia Stypa

Patrycja Muka

Martin Szady

1A

1B

1D

2A

2A

2C

2D

2D

3A

3B

3B

3B

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek -

 Szkolny Zespół Inst.- Wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne

wojewódzki

Olaf Franuszczyk

Natalia Mól

Aleksandra Wróbel

3D

3A

3C

Konkurs słownikowo-frazeologicznym w ramach

Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

III miejsce

rejonowy

Edyta Obrzut

2D

Konkursie zorganizowanym przez panią poseł Grażynę Staniszewską z Parlamentu Europejskiego, Starostwo Powiatowe w Gliwicach i Stowarzyszenie „Fronda” na temat „Prawdziwym Europejczykiem jest ten, kto się nigdy nie zniechęca”.

III miejsce

powiatowy

Daniela Ceglarska

Martin Szady

Klaudia Skandy

Anna Gałka

Marta Charciarek

Kinga Ignacy

Barbara Ring

1A

3B

3B

3B

3B

3B

3B

w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

regionalny

 

Osiągnięcia uczniów w roku szk.2007/08 – wg klas

 

Imię i nazwisko

Konkurs

Miejsce

Klasa 1A

Daniela Ceglarska

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –Szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.–wokalne

IV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego zorganizowanego przez DFK

Finalistka

IV Regionalny Festiwal Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

Marta Chowaniec

Powiatowa Liga Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

III miejsce

Sandra Matlok

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

III miejsce

Kewin Bieniek

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Klasa 1B

Agnieszka Irzykowska

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.

Krzysztof Rygol

Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Kamil Zwiernik

Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Klasa 1D

Sandra Szykowska

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.

Justyna Gold

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt w Gliwicach

II miejsce

Klasa 2A

Agata Niestrój

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

Andrea Szczygieł

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

Klaudia Klaka

IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez DFK

Laureatka

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt w Gliwicach

II miejsce

Dominik Klich

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

V miejsce

Patryk Ruprich

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Klasa 2B

Łukasz Obrusznik

Wojewódzki konkurs „Godomy po naszymu”. Spichlerzowy przegląd dialektów śląskich

I miejsce

Ogólnopolski konkurs „Godomy po naszymu”. Spichlerzowy przegląd dialektów śląskich

III miejsce

Anna Cudok

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt w Gliwicach

II miejsce

Mateusz Gold

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców w Gliwicach

II miejsce

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Denis Będzichowski

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Dawid Foit

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Klasa 2C

Anna Klois

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

Wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie „Edukacja Regionalna” dla szkół podstawowych i gimnazjów

Wyróżnienie

Julia Melich

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt w Rudzińcu

I miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

Armin Giemza

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Michał Brzoza

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Adrian Suchan

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

Klasa 2D

Beata Otremba

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

Małgorzata Prochota

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

Katarzyna Marcicka

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

III miejsce

Justyna Otremba

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

Edyta Obrzut

Wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie „Edukacja Regionalna” dla szkół podstawowych i gimnazjów

Wyróżnienie

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

III miejsce w konkursie zorganizowanym przez panią poseł Grażynę Staniszewską z Parlamentu Europejskiego, Starostwo Powiatowe w Gliwicach i Stowarzyszenie „Fronda” na temat „Prawdziwym Europejczykiem jest ten, kto się nigdy nie zniechęca”.

III miejsce

I miejsce w wojewódzkim konkursie „Ańtopf, ciaperkapustakarminadle i szałot, czyli o tradycji kuchni śląskiej”

I miejsce

Ogólnopolski konkurs na monografię historyczno-literacką „Ocalić od zapomnienia”

Laureatka

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

Melinda Chmura

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

Marek Gemulla

V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

V miejsce

Krzysztof Nowak

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

II miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Klasa 3A

Natalia Mól

Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

Laureatka

III miejsce w konkursie słownikowo-frazeologicznym w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

III miejsce

w Pierwszym Otwartym Turnieju Nauki w Gliwicach zorganizowanym przez ZSŁ

I miejsce

Michał Marciniak

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

Angelika Kołodziej

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

Przemysław Olczyk

V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

 

Seweryn Nalepka

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Marcin Herc

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Mateusz Iwanek

II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców w Gliwicach

II miejsce

Łukasz Wróbel

II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców w Gliwicach

II miejsce

Klasa 3B

Klaudia Gajdzik

Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

Laureatka

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

Sabina Sznura

I miejsce w konkursie fotograficznym pt.: ”Powiat  gliwicki widziany oczyma młodego Europejczyka” – Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gliwicach, wraz ze Stowarzyszeniem „Fronda”

I miejsce

Laureatka wojewódzkiego konkursu „W Polsce bije serce Europy /N. Davies/, a czy twoje serce bije dla Polski?”

Laureatka

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

Sonia Stypa

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

Patrycja Muka

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

Martin Szady

V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek –szkolny zespół inst.- wok. UNISONO

III miejsce w kategorii zespoły inst.– wokalne.;

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Klaudia Skandy

Laureatka wojewódzkiego konkursu „W Polsce bije serce Europy /N. Davies/, a czy twoje serce bije dla Polski?”

Laureatka

Finalistka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

Finalistka

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

Sławomir Mazur

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

I miejsce w Pierwszym Otwartym Turnieju Nauki w Gliwicach zorganizowanym przez ZSŁ

I miejsce

Michał Puente

I miejsce w Pierwszym Otwartym Turnieju Nauki w Gliwicach zorganizowanym przez ZSŁ

I miejsce

Anna Gałka

I miejsce w Pierwszym Otwartym Turnieju Nauki w Gliwicach zorganizowanym przez ZSŁ

I miejsce

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt w Rudzińcu

I miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

II miejsce w Rejonowych zawodach w piłce koszykowej dziewcząt. Powiat grodzki i ziemski

II miejsce

Marta Charciarek

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

Kinga Ignacy

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

Barbara Ring

III miejsce w IV Regionalnym Festiwalu Piosenki i Pieśni Niemieckojęzycznej

III miejsce

Agnieszka Wilczek

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

III miejsce

Joanna Trefon

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt w Rudzińcu

I miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

II miejsce w Rejonowych zawodach w piłce koszykowej dziewcząt. Powiat grodzki i ziemski

II miejsce

Dariusz Czaja

V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

V miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Jakub Górski

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Klasa 3C

Aleksandra Wróbel

Laureatka wojewódzkiego konkursu „W Polsce bije serce Europy /N. Davies/, a czy twoje serce bije dla Polski?”

Laureatka

III miejsce w konkursie słownikowo-frazeologicznym w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

III miejsce

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

Marzena Marks

Laureatka wojewódzkiego konkursu „W Polsce bije serce Europy /N. Davies/, a czy twoje serce bije dla Polski?”

Laureatka

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

II miejsce w wojewódzkim konkursie „Ańtopf, ciaperkapustakarminadle i szałot, czyli o tradycji kuchni śląskiej”

II miejsce

Jesika Bieniek

Laureatka wojewódzkiego konkursu „W Polsce bije serce Europy /N. Davies/, a czy twoje serce bije dla Polski?”

Laureatka

Katarzyna Liszka

Laureatka wojewódzkiego konkursu „W Polsce bije serce Europy /N. Davies/, a czy twoje serce bije dla Polski?”

Laureatka

Patrycja Frejno

II miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

II miejsce

II miejsce w wojewódzkim konkursie „Ańtopf, ciaperkapustakarminadle i szałot, czyli o tradycji kuchni śląskiej”

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt w Rudzińcu

I miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

Samanta Termin

Finalistka IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez DFK

Finalistka

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

Katarzyna Jakubczyk

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

Katarzyna Jarosz

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt w Rudzińcu

I miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

Patryk Sosna

V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

V miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Patryk Szukała

V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

V miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Adam Miozga

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Patryk Pasternak

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Klasa 3D

Olaf Franuszczyk

III miejsce w konkursie słownikowo-frazeologicznym w ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

Mateusz Makselon

I miejsce w Pierwszym Otwartym Turnieju Nauki w Gliwicach zorganizowanym przez ZSŁ

I miejsce

Sandra Chmura

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

Martyna Buchta

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt w Rudzińcu

I miejsce

II miejsce w Powiatowym Półfinale Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

Daria Lato

III miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt

III miejsce

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

III miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Wielowsi

II miejsce

Tomasz Melich

V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

V miejsce

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Krzysztof Kuczmera

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

II miejsce

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Wojciech Majnusz

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

Patryk Ryborz

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

I miejsce

I miejsce w Rejonowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

I miejsce

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce

III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce

 

 

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2007/08

 

Lp.

Dyscyplina sportowa

Data

Nazwiska uczestników

zasięg

Miejsca

1.

Powiatowa Liga Piłki Nożnej Dziewcząt

3.10.2007

Daria Lato, Agnieszka Wilczek, Katarzyna Jakubczyk, Angelika Kołodziej, Julia Melich, Edyta Obrzut, Agnieszka Stypa, Melinda i Sandra Chmura, Katarzyna Chowaniec, Samanta Termin,

Powiat

III miejsce

2.

Mistrzostwa Gimnazjum w Biegach Przełajowych

5.10.2007

  1. Adrianna Machoś
  2. Julia Melich
  3. Daria Lato
  4. Marta Chowaniec
  5. Agnieszka Wilczek
  6. Natalia Cielińska

Gmina

I

II

III

IV

V

VI

3.

Powiatowa Liga Piłki Nożnej Dziewcząt

11.10.2007

Daria Lato, Agnieszka Wilczek, Katarzyna Jakubczyk, Angelika Kołodziej, Julia Melich, Edyta Obrzut, Agnieszka Stypa, Melinda i Sandra Chmura, Katarzyna Chowaniec, Samanta Termin,

Powiat

III miejsce

4.

 

 

 

 

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewcząt

10.10.07r

  1. Matlok Sandra
  2. Melich Julia
  3. Lato Daria
  4. Chowaniec Marta
  5. Wilczek Agnieszka
  6. Marcicka Katarzyna

 

Powiat

III miejsce

5.

Powiatowa Liga Piłki Nożnej Dziewcząt

26.10.2007

Daria Lato, Agnieszka Wilczek, Katarzyna Jakubczyk, Angelika Kołodziej, Julia Melich, Edyta Obrzut, Agnieszka Stypa, Melinda i Sandra Chmura, Katarzyna Chowaniec, Samanta Termin,

Powiat

III miejsce

6.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Chłopców

11.10.07r.

  1. Olczyk Przemysław
  2. Gemulla Marek
  3. Klich Dominik
  4. Sosna Patryk
  5. Czaja Dariusz
  6. Szukała Patryk
  7. Melich Tomasz

Powiat

V miejsce

7.

Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt i chłopców

31.10.07

14.11.07

21.11.07.

 Przedstawiciele klas pierwszych, drugich, trzecich

Gmina

I miejsca

ID (dz)

I (ch)

IID(dz)

IIB(ch)

IIIB(dz)

IIID(ch)

8.

Turniej piłki ręcznej dziewcząt w Wielowsi

4.12.07

Obrzut Edyta, Lato Daria, Chmura Melinda, Trefoń Joanna, Melich Julia, Gałka Anna, Jarosz Katarzyna, Jakubczyk Katarzyna, Skandy Klaudia, Buchta Martyna, Termin Samanta,

Powiat

II miejsce

9.

Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców klas drugich

7.12.07

Przedstawiciele klas drugich

Gmina

 

_______

10.

Turniej piłki koszykowej dziewcząt w Rudzińcu

12.12.07

Gałka Anna, Trefoń Joanna, Melich Julia, Jarosz Katarzyna, Frejno Patrycja, Buchta Martyna,

Powiat

I miejsce

11

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w Rudzińcu

06.02.2008r.

Gałka Anna, Jakubczyk Katarzyna, Jarosz Katarzyna, Trefoń Joanna, Charciarek Marta, Gajdzik Klaudia, Melich Julia, Termin Samanta, Buchta Martyna,

Półfinał powiatowy

II miejsce

12.

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Pyskowicach

20.02.2008r.

Nalepka Seweryn, Herc Marcin, Czaja Dariusz, Szady Martin, Górski Jakub, Sosna Patryk, Miozga Adam, Szukała Patryk, Pasternak Patryk, Kuczmera Krzysztof, Franuszczyk Olaf, Melich Tomasz

Powiat

II miejsce

13.

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Pyskowicach

27.02.2008r.

Pasternak Patryk, Sosna Patryk, Majnusz Wojciech, Szady Martin, Nalepka Seweryn, Miozga Adam, Kuczmera Krzysztof, Herc Marcin, Czaja Dariusz, Franuszczyk Olaf, Malich Tomasz, Ryborz Patryk

Powiat

I miejsce

14.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Gliwicach (dziewczęta)

29.02.2008r

 Cudok Anna, Klaka Klaudia, Gold Justyna

Powiat

II miejsce

15.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Gliwicach (chłopców)

29.02.2008r

Gold Mateusz, Wróbel Łukasz, Iwanek Piotr

Powiat

II miejsce

16

Rejonowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt. Powiat grodzki i ziemski

4.03.2008r.

Gałka Anna, Trefoń Joanna, Melich Julia, Jarosz Katarzyna, Frejno Patrycja, Buchta Martyna,

Rejon

II miejsce

17.

Rejonowe zawody w piłce ręcznej chłopców

4.03.2008r

Pasternak Patryk, Sosna Patryk, Majnusz Wojciech, Szady Martin, Nalepka Seweryn, Miozga Adam, Kuczmera Krzysztof, Herc Marcin, Czaja Dariusz, Franuszczyk Olaf, Malich Tomasz, Ryborz Patryk

Rejon

I

 miejsce

18.

Wojewódzkie zawody w piłce ręcznej chłopców

19.03.2008r.

Pasternak Patryk, Sosna Patryk, Majnusz Wojciech, Szady Martin, Nalepka Seweryn, Miozga Adam, Kuczmera Krzysztof, Herc Marcin, Czaja Dariusz, Franuszczyk Olaf, Malich Tomasz, Ryborz Patryk

Półfinał wojewódzki

 

19.

Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Coca-Cola Cup”

 

 

18.03.2008r

Będzichowski Denis, Gold Mateusz, Foit Dawid, Ruprich Patryk, Giemza Armin, Brzoza Michał, Suchan Adrian, Nowak Krzysztof, Bieniek Kewin, Rygol Krzysztof, Zwiernik Kamil

Powiat

II miejsce

20.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

24.04.2008

Pasternak Patryk, Sosna Patryk, Miozga Adam, Nalepka Seweryn, Herc Marcin, Szukała Patryk, Szady Martin, Majnusz Wojciech, Kuczmera Krzysztof, Melich Tomasz, Będzichowski Denis, Giemza Armin, Nowak Krzysztof, Czaja Dariusz, Górski Jakub, Ryborz Patryk

Powiat

I miejsce

21.

Mistrzostwa Szkół gimnazjalnych w Piłce Siatkowej w Kędzierzynie – Azotach

 

25.04.2008r.

Pasternak Patryk, Sosna Patryk, Szady Martin, Miozga Adam, Szukała Patryk, Kuczmera Krzysztof, Giemza Armin, Cwalina Daniel, Nalepka Seweryn, Melich Tomasz

 

V miejsce

22.

Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

28.04.2008r.

Pasternak Patryk, Sosna Patryk, Miozga Adam, Nalepka Seweryn, Herc Marcin, Szukała Patryk, Szady Martin, Majnusz Wojciech, Kuczmera Krzysztof, Melich Tomasz, Będzichowski Denis, Giemza Armin, Nowak Krzysztof, Czaja Dariusz, Górski Jakub, Ryborz Patryk

rejon

III miejsce

23.

Mistrzostwa Gimnazjum w plażowej piłce siatkowej chłopców

30.05.2008r.

Nalepka Seweryn,  Sosna Patryk, Pasternak Patryk, Szady Martin, Szukała Patryk, Miozga Adam, Melich Tomasz,

powiat

I miejsce

 

 

 

Rok szkolny 2006/07

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2006/07

 

Imię i Nazwisko

Klasa

Konkurs

Miejsce

Zasięg

Sonia Bilińska

IIId

Olimpiada Biologiczna

Laureatka

wojewódzki

Sandra Nowroth

IIIc

V Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Przeszli do etapu regionalnego

Ogólnopolski

Paulina Paruzel

IIIc

Dariusz Wyleżoł

IIId

Dawid Karafioł

IIId

Klaudia Buchta

IIId

Dominika Wiercioch

IIIa

Samanta Termin

IIc

Andrea Szczygieł

1a

Klaudia Klaka

1

Klaudia Skandy

IIb

Patryk Ruprich

Ia

V Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Finalista

Ogólnopolski

Joanna Ledwig

IId

 

Ogólnopolski Konkurs Gwary w Rybniku.

wyróżnienie

I stopnia

ogólnopolski

Mariusz Nowak

IIc

Karolina Obrzut

IIId

Sandra Trenczek

IIId

Piotr Tatarynowicz

IIIb

Martin Szady

IIb

Mateusz Dohrmann

Ic

 

Powiatowy Konkurs Gwary w Gliwicach.

III miejsce

Gliwice, powiat

Rafał Gomolla

Ic

Martyna Manowska

IIIa

Katarzyna Smyczek

IIIa

Sandra Gomolla

IId

Anna Klois

 

Sonia Godoj

IIId

Sandra Nowroth

IIIc

Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego

finaliści

międzygimnazjalny

Dominika Wiercioch

IIIa

Klaudia Skandy

IIb

Klaudia Klaka

 

Aneta Strzelczyk

IIId

Konkurs Angielsko- Informatyczny.

III miejsce

międzygimnazjalny

Rafał Stożek

IIId

Sebastian Panic

IIId

Katarzyna Jaros

IIc

Marzena Marcicka

IIId

Sandra Trenczek

IIId

Mały Okr Katowice 2007 konkurs recytatorski

wyróżnienie

wojewódzki

Sandra Trenczek

IIId

Wojewódzki Konkurs Poezji Zbigniewa Herberta w Żorach.

finalistka

wojewódzki

Barbara Berska

IIIb

Konkurs Edukacji Regionalnej.

wyróżnienie

ogólnopolski

Sandra Trenczek

IIId

Konkurs recytatorski w ramach VII Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej o puchar Prezydenta Gliwic.

III miejsce

Gliwice, powiat

Aleksandra Wróbel

IIc

Konkurs słownikowo-frazeologiczny  w ramach VII Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej o puchar Prezydenta Gliwic

wyróżnienie

Gliwice, powiat

Katarzyna Jaros

IIc

Marzena Marcicka

IIId

Emilia Rumińska

IIId

Konkurs na rozprawkę: Czy można być patriotą i obywatelem zjednoczonej Europy?

wyróżnienie

powiat

Łukasz Radziwinowski

IIIa

Mistrzostwa Powiatu - piłka ręczna chłopców

III

Powiat

Łukasz Wróbel

IIIa

Mariusz Kuriata

IIIa

Tomasz Iwanek

IIIa

Paweł Jeglorz

IIIb

Piotr Wróbel

IIIb

Szymon Wilczek

IIIb

Mateusz Szukała

IIIb

Marek Nandzik

IIIb

Piotr Iwanek

IIIb

Chowaniec Marek

IIIc

Julia Melich

Ic

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

V

Powiat

Anna Gałka

IIb

Klaudia Skandy

IIb

Joanna Trefon

IIb

Sonia Stypa

IIb

Daria Lato

IId

Martyna Buchta

IId

Martyna Manowska

IIIa

Joanna Trefon

IIb

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

V

Powiat

Anna Gałka

IIb

Martyna Buchta

IId

Anna Janik

IIIc

Małgorzata Marcinek

IIId

Marzena Marcicka

IIId

Seweryn Nalepka

IIa

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców

IV

Powiat

Krzysztof Kuczmera

IId

Dawid Olejnik

IIIa

Mariusz Kuriata

IIIa

Łukasz Radziwinowski

IIIa

Szymon Wilczek

IIIb

Mateusz Szukała

IIIb

Piotr Iwanek

IIIb

Dawid Karafioł

IIId

Adam Jakubczyk

IIId

Kamil Nowara

IIId

Klaudia Klaka

Ia

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

Dziewczęta II

Chłopcy II

Rejon

Anna Cudok

Ib

Agata Woźny

Ib

Łukasz Wróbel

IIa

Krzysztof Nowak

Id

Łukasz Wróbel

IIIa

Łukasz Wróbel

IIa

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

I miejsce indywidualnie

Rejon

Daria Lato

IId

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

I

Rejon

Sandra Chmura

IId

Martyna Bucha

IId

Melina Chmura

Id

Marcin Herc

IIa

Wojciech Majnusz

IId

Marek Nandzik

IIIb

Piotr Iwanek

IIIb

Andrzej Kowacz

IIIc

Adrian Hajduk

IIIc

Mateusz Gruszka

IIId

Edyta Obrzut

Id

Mistrzostwa Powiatu – Piłka Ręczna Dziewcząt

V

Powiat

Melina Chmura

Id

Julia Melich

Ic

Sonia Stypa

IIb

Anna Gałka

IIb

Kinga Ignacy

IIb

Klaudia Skandy

IIb

Sandra Chmura

IId

Martyna Buchta

IId

Daria Lato

IId

Martyna Manowska

IIIa

Krzysztof Piwaruń

IIIc

Diecezjalny Konkurs Biblijny

I miejsce

szkolny

Sabina Stożek

IIc

Samanta Termin

IIc

Klasa I

 

Konkurs na klasową gazetkę.

I miejsce

szkolny

Klasa IIb, IId

 

Konkurs klasowych kabaretów.

II miejsce

szkolny

Klasa Id

 

Konkurs wiedzy o zabytkach Gminy Rudziniec.

I miejsce

szkolny

Klasa IIIa

 

Turniej klasowy z okazji dnia liczby pi.

I miejsce

szkolny

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006/2007 – wg klas

Imię i Nazwisko

Konkurs

Miejsce

Zasięg

Klasa Ia

Patryk Ruprich

V Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Finalista

ogólnopolski

Mateusz Dohrmann

Powiatowy Konkurs Gwary w Gliwicach.

III

Gliwice, powiat

Rafał Gomolla

Klaudia Klaka

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

II

Rejon

Klasa Ib

Anna Cudok

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

II

Rejon

Agata Woźny

Klasa Ic

Anna Klois

Powiatowy Konkurs Gwary w Gliwicach.

III

Gliwice, powiat

Julia Melich

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

V

Powiat

Julia Melich

Mistrzostwa Powiatu – Piłka Ręczna Dziewcząt

V

Powiat

Klasa Id

Krzysztof Nowak

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

II

Rejon

Edyta Obrzut

VI Gimnazjada Powiatu Gliwickiego-wyciskanie sztangi

I

Rejon

Melina Chmura

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

I

Rejon

Edyta Obrzut

Mistrzostwa Powiatu  Piłka Ręczna Dziewcząt

V

Powiat

Melina Chmura

Robert Pietrzyk

38 Mistrzostwa Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych

II-gi wicemistrz w klasie modeli z napędem silnikowym F1K

ogólnopolski

Robert Pietrzyk

38 Mistrzostwa Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych

II-gi wicemistrz w klasie modeli z napędem silnikowym F1P/M

ogólnopolski

Klasa IIa

Seweryn Nalepka

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców

IV

Powiat

Łukasz Wróbel

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

II

Rejon

Łukasz Wróbel

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

I miejsce indywidualnie

Rejon

Marcin Herc

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

VIII

Rejon

Marcin Herc

Wojewódzki Finał Coca-Cola Cup 2007

IX

Województwo

Seweryn Nalepka

Klasa IIb

Martin Szady

Ogólnopolski Konkurs Gwary w Rybniku.

Wyróżnienie I stopnia

Ogólnopolski

Anna Gałka

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

V

Powiat

Klaudia Skandy

Joanna Trefon

Sonia Stypa

Joanna Trefon

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

V

Powiat

Anna Gałka

Sonia Stypa

Mistrzostwa Powiatu – Piłka Ręczna Dziewcząt

V

Powiat

Anna Gałka

Kinga Ignacy

Klaudia Skandy

Martin Szady

Wojewódzki Finał Coca-Cola Cup 2007

IX

Województwo

Klasa IIc

Arkadiusz Domański

Program ekozespołów w mojej placówce

I

wojewódzki

Konrad Kasprzak

Adam Miozga

Patryk Pasternak

Patryk Sosna

Mariusz Nowak

Marzena Marks

Aleksandra Wróbel

Patrycja Frejno

Karolina Babiarz

Katarzyna Jarosz

Joanna Pawletko

Samanta Termin

Katarzyna Jakubczyk

Iwona Janik

Katarzyna Liszka

Klaudia Banaśkiewicz

Sabina Stożek

Jesika Bieniek

Paulina Florek

Justyna Pleś

Ewelina Szatanik

Aleksandra Wróbel

Konkurs słownikowo-frazeologiczny  w ramach VII Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej o puchar Prezydenta Gliwic

Wyróżnienie

Gliwice, powiat

Katarzyna Jaros

Mariusz Nowak

Ogólnopolski Konkurs Gwary w Rybniku.

Wyróżnienie I stopnia

ogólnopolski

Patryk Sosna

Wojewódzki Finał Coca-Cola Cup 2007

IX

Województwo

Patryk Pasternak

Adam Miozga

Patryk Szukała

Klasa IId

Sandra Gomolla

Powiatowy Konkurs Gwary w Gliwicach.

III

Gliwice, powiat

Joanna Ledwig

Ogólnopolski Konkurs Gwary w Rybniku.

Wyróżnienie I stopnia

ogólnopolski

Daria Lato

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

V

Powiat

Martyna Buchta

Martyna Buchta

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

V

Powiat

Krzysztof Kuczmera

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców

IV

Powiat

Daria Lato

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

I

Rejon

Sandra Chmura

Martyna Bucha

Wojciech Majnusz

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

VIII

Rejon

Sandra Chmura

Mistrzostwa Powiatu – Piłka Ręczna Dziewcząt

V

Powiat

Martyna Buchta

Daria Lato

Wojciech Majnusz

Wojewódzki Finał Coca-Cola Cup 2007

IX

Województwo

Krzysztof Kuczmera

Klasa IIIa

Martyna Manowska

Powiatowy Konkurs Gwary w Gliwicach.

III

Gliwice, powiat

Katarzyna Smyczek

Łukasz Radziwinowski

Mistrzostwa Powiatu – piłka ręczna chłopców

III

Powiat

Łukasz Wróbel

Mariusz Kuriata

Tomasz Iwanek

Martyna Manowska

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

V

Powiat

Dawid Olejnik

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców

IV

Powiat

Mariusz Kuriata

Łukasz Radziwinowski

Łukasz Wróbel

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

II

Rejon

Martyna Manowska

Mistrzostwa Powiatu Piłka Ręczna Dziewcząt

V

Powiat

Dawid Olejnik

VI Gimnazjada Powiatu Gliwickiego – piłka nożna pięcioosobowa chłopców

III

powiat

Agnieszka Piper

Wojewódzki konkurs na prezentację multimedialną „Skąd i dokad płynie woda”

Wyróżnienie za wykonanie techniczne

Województwo

Klasa IIIb

Piotr Tatarynowicz

Ogólnopolski Konkurs Gwary w Rybniku.

Wyróżnienie I stopnia

ogólnopolski

Barbara Berska

Ogólnopolski Konkurs „Edukacja Regionalna”

wyróżnienie

ogólnopolski

Barbara Berska

XIII Edycja Konkursu „Ocalić od zapomnienia

wyróżnienie

ogólnopolski

Paweł Urbanek

Paweł Jeglorz

Mistrzostwa Powiatu – piłka ręczna chłopców

III

Powiat

Piotr Wróbel

Szymon Wilczek

Mateusz Szukała

Marek Nandzik

Piotr Iwanek

Szymon Wilczek

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców

IV

Powiat

Mateusz Szukała

Piotr Iwanek

Marek Nandzik

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chło