OTRZĘSINY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Tradycyjnie już w żartobliwej formie przywitaliśmy 31 października klasy pierwsze gimnazjum. Wszyscy czekali z niecierpliwością, co w tym roku przygotują klasy drugie dla swoich młodszych kolegów. Jakim testom sprawnościowym i sprawdzianom umysłowym zostaną poddani? Nikt się nie zawiódł.

"Przemaglowani" z wiedzy ogólnej o szkole, nakarmieni apetycznymi bułeczkami, po których horrendalnie zwiększyło się łaknienie niektórych uczniów, zmuszeni do pokazania swoich talentów plastycznych i literackich, wreszcie związani przyrzeczeniem, że będą się starali być zaliczeni do grona najlepszych uczniów w szkole, pierwszoklasiści zostali zaliczeni przez nauczycieli oraz panią wicedyrektor - Grażynę Chęcińską do grona gimnazjalistów.

Czy się z tego cieszą? O to należy zapytać ich samych.

Wyczyny pierwszoklasistów oceniało jury w składzie:

• Teresa Nowacka-Korus
  • Barbara Czernecka
  • Janina Drozd
  • Aleksandra Thim-Buchta
  • Przedstawicielki uczniów klas trzecich

• Klasy podczas pracy nad plakatem.

• Reprezentanci pierwszaków w konkursie wiedzy.

.......

Najwyżej oceniona została klasa ID.

Dobrze bawili się wszyscy uczniowie gimnazjum!!!