Zajęcia pozalekcyjne Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudzińcu
rok szkolny 2010/2011

Nauczyciel Przedmiot Termin
Grażyna Chęcińska - kółko matematyczne
Stanisław Chęciński - kółko informatyczne czwartek         14.40 - 16.00
Katarzyna Chęcińska - kółko z j. angielskiego środa              13.45 - 15.25
Barbara Czernecka - kółko religijne poniedziałek  14.30 - 15.15
czwartek        14.30 - 15.15
Grażyna Dobrzańska - kółko z j. angielskiego czwartek         14.30 - 15.30
Janina Drozd - kółko polonistyczne 
- kółko folklorystyczne
- kółko historyczne
poniedziałek  14.30 - 15.15
wtorek             14.30 - 15.15
czwartek        14.30 - 15.15
Wioletta Dymel - kółko z j. polskiego wtorek             14.30 - 15.30
piątek            14.30 - 15.15
Kamilla Fura - kółko biologiczne piątek             14.30 - 16.00
Wioleta Gołąbek - kółko z geografii poniedziałek  14.40 - 15.30
Katarzyna Hetman - kółko z j. angielskiego środa              14.30 - 15.30
piątek             14.45 - 15.30
Ewa Hubert - zajęcia sportowe poniedziałek  14.30 - 16.30
Beata Iłczyk-Kroworz - kółko chemiczne
- kółko matematyczne
czwartek         14.30 - 16.30
Halina Kędziera - kółko z techniki czwartek             od 14.30
Anna Klencz - kółko religijne wtorek             14.30 - 15.30
                        16.00 - 17.00
Andrzej Lipka - kółko matematyczne
- przygotowanie do egzaminu i konkursu z matematyki
- zajęcia wyrównawcze
Środa                   po 7 lekcji

Piątek                   po 7 lekcji
Anna Lisiecka - zajęcia sportowe - koszykowka wtorek             14.30 - 16.00
Andrzej Lukoszek - Unisono
- zajęcia wyrównawcze
wtorek             14.30 - 15.30
piątek             14.45 - 15.30
Marta Niedzielska - zajecia wyrównawcze
Teresa Nowacka-Korus - kółko fizyczne poniedziałek  14.30 - 15.15
wtorek             14.30 - 15.15
Grażyna Nowak - zajecia wyrównawcze poniedziałek  12.35 - 13.35
czwartek        12.35 - 13.35
Marzena Ojak - warsztaty plastyczne środa              14.30 - 16.00
                                    co 2 tygodnie
Zenobia Ostasz - kółko z j. angielskiego piątek             14.30 - 15.15
Wiesław Pieszko - zajęcia sportowe czwartek         14.30 - 16.00
piątek             14.00 - 16.30
Patrycja Roter - kółko z j. niemieckiego wtorek             14.30 - 15.15
                        13.45 - 14.30
Dorota Stawiarska - zajecia wyrównawcze wtorek             11.50 - 12.35
                        12.50 - 13.35
Agata Strzyteska - kółko matematyczne
- przygotowanie do egzaminu i konkursu z matematyki
- zajęcia wyrównawcze
poniedziałek  14.30 - 15.15

wtorek             14.30 - 15.15
Dorota Szumska - kółko z j. polskiego wtorek             14.30 - 15.00
środa              14.30 - 15.00
Dorota Szynkiewicz - zajęcia wyrównawcze z przyrody poniedziałek  14.30 - 15.15
piątek                  8.00 - 8.45
Aleksandra Thim-Buchta - kółko z j. niemieckiego poniedziałek  14.30 - 15.15
czwartek         13.45 - 14.30
Beata Urbańczyk - kółko z j. niemieckiego poniedziałek  14.30 - 15.30
czwartek         14.30 - 15.30
Jerzy Wośko - kółko z historii wtorek             14.30 - 15.30
czwartek         14.30 - 15.30