Gimnazjum w mediach.

Promocja jest w dzisiejszych czasach dźwignią ... Nie handlu, jak w znanym haśle reklamowym, bo o tym w edukacji raczej mowy być nie może. Ale reklama potrzebna jest każdej szkole. Po co? Zapytacie Państwo. Bo warto wiedzieć jak najwięcej o miejscu , w którym Wasze dziecko spędzi 3-lata swego życia. Oczywiście, informacje można zdobywać różnymi metodami: wypytywać dzieci, sąsiadów, porównywać, śledzić. Promując naszą szkołę w dostępnej prasie lokalnej, ułatwiamy Państwu przepływ informacji. Dawno minęły bowiem czasy, gdy matki przekazywały swoim pociechom przestrogę - nie mów nikomu, co się dzieje w Twoim domu. Nasz dom - gimnazjum - otwiera się dla ludzi.

Dlatego w tym miejscu prezentujemy wycinki z prasy, w których mowa o Gimnazjum w Rudzińcu.