MISTRZOSTWA GMINY RUDZINIEC W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

Dnia 28 listopada 2009 r. odbyły się „Mistrzostwa Gminy Rudziniec w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn” zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł Rudziniec” pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: mgr Ewy Hubert, mgr Wiesława Pieszko i mgr Leszka Jędraszczyka.

Turniej został zorganizowany pod patronatem wójta gminy Rudziniec, który dokonał uroczystego otwarcia zawodów. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn. Turniej został przeprowadzony systemem pucharowym.

UWAGA!  Osoba, która "pożyczyła sobie" piłkę siatkową "Mikasa" proszona jest o jej zwrot.

Kobiety:

I miejsce - UKS "Orzeł Rudziniec"
 II miejsce - Łany
III miejsce - Pławniowice

Mężczyźni:

I miejsce - Rudno
 II miejsce - Bojszów
III miejsce - Niekarmia

Chcesz zobaczyć pozostałe zdjęcia z turnieju - kliknij tutaj

Powrót do strony sportu szkolnego                                                                                         Powrót do strony szkoły