Powiatowe Zawody Sportowe w Piłce Ręcznej Chłopców 

     Dnia 28.01.2010 r. w Sośnicowicach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Piłce Ręcznej Chłopców.  Najpierw Pani Krystyna Szpila, dyrektor Gimnazjum w Sośnicowicach, przywitała wszystkich gości krótkim przemówieniem. Następnie rozpoczęła się ostra rywalizacja.

W zawodach brało udział 5 drużyn: Rudziniec, Pilchowice, Wielowieś, Pyskowice i Sośnicowice.
Przygotowani do walki o puchar, skoncentrowaliśmy się na grze i już pierwszy mecz wygraliśmy z drużyną z Pyskowic. ;) Potem było już tylko lepiej. Zdobywaliśmy bardzo dużo bramek i wygrywaliśmy kolejne mecze.
A oto wyniki wygranych meczy:

Rudziniec - Pyskowice 17-4
Rudziniec – Wielowieś 16-9
Rudziniec – Sośnicowice 18-8
Rudziniec – Pilchowice 19-9 

           Po ciężkiej walce zajęliśmy I miejsce i wróciliśmy do domu z pucharem. Teraz chłopcy, intensywnie przygotowują się do kolejnego etapu,  miejmy nadzieję, że równie udanego jak ten czwartkowy. 

Życzymy im powodzenia! 

Gratulujemy również naszym nauczycielom - trenerom Panu Wiesławowi Pieszko oraz Leszkowi Jędraszczykowi za świetne przygotowanie naszych sportowców.
Skład reprezentacji chłopców: Piotr Kuziel ( kapitan ), Adam Bohm, Michał Decker, Michał Wyleżoł, Dawid Lisok, Kamil Karafioł, Krzysiu Rygol, Kewin Bieniek, Jarosław Wszołek, Sebastian Prochota, Marek Tim, Roland Suchan, Tomasz Naczyński.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Komentarz: Justyna Gold
FOTO : Justyna Gold

Chcesz zobaczyć pozostałe zdjęcia z turnieju - kliknij tutaj

Powrót do strony sportu szkolnego                                                                                         Powrót do strony szkoły