Święto Edukacji Narodowej oraz przegląd talentów 2009

Nie można wstydzić się swojego talentu, zwłaszcza gdy można się nim pochwalić w tak szczególnym dniu jak Święto Edukacji Narodowej. Kolejny raz utalentowani gimnazjaliści stanęli w szranki rywalizacji, oczekując na aplauz grona pedagogicznego i tłumu rozhisteryzowanych nastolatków. I się nie zawiedli ani ci, którzy występowali, ani występujący. Brawa były gromkie, a zwycięzcą był każdy, kto przełamał wstyd i zrobił miły prezent swoim nauczycielom.

r obowiązek ...

Okazało się, że najwięcej gimnazjalistów pretenduje do roli gwiazdy estrady. Wokalny popis dały dziewczęta z IIc - Kinga Niestrój, Karolina Kaczyńska, Roksana Radecka, Kinga Zygmunczyk z IId, pierwszoklasistka Agata Petyniak oraz ... Damian Lenard. W kabaretowej scence zaprezentowali się uczniowie IIIb, natomiast Bartosz Bycka koncertowo zagrał na trąbce. Był także układ taneczny uczennic szkoły podstawowej zakończony efektownym wejściem nauczycielki pani Oli Knop.

Uczniowsko-nauczycielskie jury zgodnie (w tym dniu to możliwe) ogłosiło, że I miejsce w konkursie ,,Mam talent” zdobyli aktorzy z IIIb, natomiast na II miejscu uplasowały się piosenkarki Kinga i Agata.

Impreza, okraszona życzeniami i kwiatami dla nauczycieli oraz pracowników, należała do udanych. Pozostaje tylko lekki niedosyt. Czemu nikt nie zaprezentował talentu do nauki? Przydałoby się nam więcej olimpijczyków. Może za rok? Jak to mówią, nadzieja jest matką...

Powrót:        Strona główna                            Uroczystości

Komentarz: Wioletta Dymel