TOP MODEL
2011

Dnia 14.02.11 z okazji Walentynek samorząd szkolny zorganizował na wzór telewizyjnego show - TOP MODEL. Przedstawiciele niektórych klas zmierzyli się na tzw. wybiegu, by sprawdzić, kto zasłużył na miano najlepiej prezentującej się klasowej pary. Podczas konkursu modelki i modele musieli się zaprezentować w trzech kreacjach.

Pierwszy etap: uczniowie przebrani w stroje szkolne pokazywali swoje autorskie zaprojektowane przez siebie ubrania.

Drugi etap: motyw teatru - uczniowie przebrani tym razem w eleganckie stroje, w jakich wybraliby się na premierę nowego filmu lub przedstawienia teatralnego.

Trzeci etap: motyw lata - uczniowie przebrani w letnie stroje, w jakich mogliby się zaprezentować  na wczasach w Sopocie.

Zmagania konkursowe uświetniły występy artystyczne naszych szkolnych gwiazd: Agaty Petyniak, Mateusza Bieniek, Sabiny Tim, Julii Borszcz i Jesiki Janik oraz grupy tanecznej w składzie: Natalia Mazur, Dominika Dąbrowska, Patrycja Suchan i Nicola Szykowska.

Okazało się, że trendy mody są najlepiej znane przedstawicielom klas trzecich. Wygrała 3a, którą reprezentowała nietypowa para - Mariusz Wiśniewski (w roli kobiety) i Łukasz Skrobek. Zdobyli oni największą ilość punktów i tym sposobem wywalczyli profesjonalną sesję zdjęciową do Szkolaka (zdjęcia na stronie Szkolaka i numerze kwietniowym gazetki).

Drugie miejsce zdobyła klasa 3b - Ewelina Waniek i Beniamin Sosna. Wygrali wspólny spacer po szkole. Natomiast trzecie miejsce zdobyła klasa 1b - Jenifer Termin i Mateusz Bieniek. Ich nagrodą było wspólne sprzątanie korytarzy na przerwach. ;)

Kilka godzin później zaczęła się walentynkowa dyskoteka....

Strona główna                                    Uroczystości

Komertarz: Iwona Merkel.
FOTO:  Andrzej Lipka, Sebastian Prochota.